-->

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: НЕВЕСИЊЦИ ПОРАЖЕНИ У БАЊАЛУЦИ

29 januar 2023

У 9. колу Прве футсал лиге РС КМФ „Невесиње“ поражен је данас у Бањалуци од домаћег Борца резултатом 5:2. Невесињци су добро парирали лидеру првенства у првом полувремену. У уводним минутама наставка Борац је стекао два гола предности, а коначан резултат постављен је у посљедњем минуту. У наредном колу гост у Невесињу биће Жељезница из Трнова.

БОРАЦ – НЕВЕСИЊЕ 5:2 (2:2)

Спортска дворана „Центар“ у Бањалуци. Судије: Велимир Дринић (Модрића), Славиша Митровић (Шамац). Стријелци: 1:0 Зец, 1:1 Зечевић, 2:1 Зечевић (а.г.), 2:2 Кљакић, 3:2 Муњиза, 4:2 Максимовић, 5:2 Мирковић.

БОРАЦ: Радовић, Пејичић, Зец, Муњиза, Максимовић, Ратковић, Стојичић, Ескић, Савић, Мирковић, Иванагић, Сремац.

НЕВЕСИЊЕ: Килибарда, Гутић, Зечевић,Г. Продановић, Андрић, Шиљеговић, Кљакић, С. Продановић, Калем, Аџић, Радовић.