-->

ВЕЛЕЖУ ДОВОЉНО ПОЛУВРИЈЕМЕ ПРОТИВ БСК-а

24 april 2024

У 27. колу Прве лиге РС фудбалери Вележа савладали су данас у Невесињу БСК резултатом 3:1. Невесињци су коначно одиграли на високом нивоу, а читав посао су завршили у првом полувремену. Високим пресингом од првог минута Вележ је ређао прилике и већ у 13. минуту послије корнера Продановића Поповић је затресао мрежу ривала. Домаћи су наставили са нападима, често су били у шеснаестерцу гостију и из такве игре су дошла и два пенала. Сигурни извођачи били су Драшковић и Анђеловић. У другом полувремену се играло углавном на средини терена, а БСК је у финишу сусрета стигао до почасног гола. Осим играча и публика је данас била на завидном нивоу, гласно подржавајући домаћи тим током читаве утакмице.

У наредном колу Вележ ће гостовати Фамосу.

Vel BSK 8

ВЕЛЕЖ – БСК 3:1 (3:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 150. Судија: Дарко Вукојевић (Добој). Стријелци: 1:0 Поповић у 13, 2:0 Драшковић у 24 (П), 3:0 Анђеловић у 45 (П), 3:1 Самарџија у 87. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Абаза, Петковић, Анђеловић, Г. Продановић (Живковић), Поповић, Драшковић (Андријашевић), С. Продановић, Гутић (Шаренац), Реповић.

БСК: Модић, Радовић, Јагодић, Моцоња, Самарџија, Ђорђевић (Пушић), Перовић, Савановић, Стојичић, Кујунџић, Ерић.