-->

МИНИМАЛАН ПОРАЗ ХЕРЦЕГОВИНЕ У ГРАДАЧЦУ

01 oktobar 2022

У 4. колу Премијер лиге БиХ рукометаши Херцеговине поражени су вечерас у Градачцу. Сусрет са истоименом домаћом екипом био је неизвјестан до посљедњег минута, а на крају су се радовали домаћини минималним тријумфом 29:28.

Први дио утакмице завршен је вођством Градачца 16:13, али већ у уводних пет минута наставка Невесињци праве серију 4:0 и прелазе у вођство. Све до самог краја играло се практично гол за гол.

Промашени седмерац и двије брзоплете контре у самом финишу удаљили су Херцеговину од гостујућих бодова. Имао је невесињски састав и посљедњи кратак напад за изједначење, али је њихов шут изблокиран.

У редовима Херцеговине најефикаснији играч био је Немања Ивановић са шест голова. Ова утакмица је показала да се невесињски састав може равноправно носити са искусним премијерлигашким екипама.Управу и саиграче радује успјешна рола 16-годишњег Уроша Зечевића из невесињске рукометне школе који је играо већи дио утакмице и постигао четири гола.

У наредном колу Херцеговина дочекује Слогу из Добоја.