-->

ДРУГА ФУДБАЛСКА ЛИГА РС: БРЧАЦИ НАСТАВИЛИ СЕРИЈУ У НЕВЕСИЊУ

30 april 2017

У 24. колу Друге лиге РС – исток фудбалери Вележа поражени су данас у Невесињу од Јединства резултатом 1:2. И поред велике жеље и залагања Невесињци нису успјели да прекину успјешну серију Брчака која траје од новембра прошле године.

Након раног вођства гостију Вележ је преузео иницијативу и у више наврата озбиљно припријетио ривалу. У посљедњем минуту првог дијела стигло је заслужено изједначење са бијеле тачке. Сигуран извођач опет је био Петковић.

Невесињци су у наставку имали солидну пас игру, али без конкретних пријетњи голу Вукадиновића. Након грубе грешке одбране Вележа гости су у 71. минуту из два потеза матирали Зуровца што је био и коначан резултат утакмице.

По свему приказаном Невесињци су заслужили бар бод, али данас нису имали ни среће. У наредном колу гостују Слоги Јунајтед.

Vel Jed 2

ВЕЛЕЖ – ЈЕДИНСТВО (БЧ)           1:2 (0:1)

Градски стадион у Невесињу: Гледалаца:450. Судија: Душан Берак (Требиње), Помоћници: Далибор Ступић, Ђорђе Грубачић. Жути картони: Продановић, Вучетић (Вележ), Бошковић, Нукић, Буљубашић (Јединство). Стријелци: 0:1 Дракул у 3, 1:1 Петковић у 45, 1:2 Нукић у 71. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Топаловић, Шиповац, Петковић, Шаренац (Радуловић), Продановић, Драшковић, Вучетић (Грујичић), Радовић, Бакоч, Ковачевић (Грубачић).

ЈЕДИНСТВО (БЧ): Вукадиновић, Маринковић (Хусељић), Бошковић, Чавалић, Теодоровић, Нукић, Арсенић, Буљубашић, Марић, Дракул, Јукановић (Обреновић).