-->

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: ЈОШ ЈЕДАН ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ НЕВЕСИЊАЦА

13 februar 2021

У 11. колу Прве футсал лиге РС – исток невесињска екипа изборила је важну побједу у Војковићима против домаћег Танга. Невесињци су славили резултатом 6:2 након великог преокрета у другом полувремену.

Домаћи су водили све до 27. минута када на сцену ступају Пудар и Миличевић.Искусни невесињски двојац је за десетак минута наизмјенично је Тангу убацио шест голова за убједљиву побједу.

До краја првенства преостала су три кола. Невесиње у наредном дочекује Љубиње и евентуалним тријумфом и математички би обезбиједио опастанак у прволигашком друштву.

ТАНГО – НЕВЕСИЊЕ 2:6 (1:0)

Спортска дворана у Војковићима. Судије: Немања Вујадин и Јово Карић (И. Сарајево). Стријелци: 1:0 Арсенијевић, 1:1 Пудар, 1:2 Пудар, 1:3 Миличевић, 1:4 Пудар, 1:5 Миличевић, 2:5 Хаџић, 2:6 Пудар.

ТАНГО: Шеховац, Панџа, Блажић, Шћепановић, Арсенијевић, Стојановић, Татић, Васић, Хаџић, Пирић.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Продановић, Миличевић, Сикимић, Гутић, Кљакић, Радовановић, Кoвачевић, Вуковић, Иванишевић.