-->

РУКОМЕТАШИ ХЕРЦЕГОВИНЕ ПОРАЗИЛИ КОЗАРУ

19 oktobar 2019

У 6. колу Прве рукометне лиге РС Херцеговина је вечерас у Невесињу савладала Козару МП резултатом 32:23. Након успаванке у првом полувремену, Невесињци су у наставку заиграли много енергичније. Брзим протоком лопте у нападу за само пет минута праве серију од 5:1, након које гости из Козарске Дубице више нису успјели да се поврате. Послије дуже паузе због повреда вечерас су у тиму били Чабрило и Ковачевић. Иако нису играли пуном снагом били су велики подстрек младим играчима који су у њиховом присуству били много сигурнији. На листи стријелаца домаће екипе било је девет имена, а најефикаснији су били Драговић и Никола Ивановић са шест голова. Код гостију се истакао Милисављевић са девет погодака. У наредном колу Невесињци путују у Вишеград.

Herc Koz 2

ХЕРЦЕГОВИНА – КОЗАРА МП 32:23 (11:11)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 300. Судије: Трнчић, Џебо (И. Сарајево). Искључења: Херцеговина (6 мин), Козара МП (9 мин). Седмерци: Херцеговина 2(1), Козара МП 4 (4).

ХЕРЦЕГОВИНА: Самарџић, Вишљевац, Џидић, Не. Ивановић (4), Ковачевић (4), Драговић (6), Шаренац, Бабић (1), Пантић, Манигода (4), Авдаловић (1), Лакета (2), Вучић (2), Ни. Ивановић (6), Амбулија, Чабрило (2).

КОЗАРА МП: Премасунац, Цвијановић, Станчић (1), Шкарић (3), Дугајлић (4), Кос (4), Табаковић, Ханданагић, Милисављевић (9), Делић (1), Стојановић, Мулалић, Бурсаћ (1).