-->

ВЕЛЕЖ САВЛАДАО БУДУЋНОСТ

25 avgust 2019

У 3. колу Друге лиге РС – исток Вележ је данас у Невесињу савладао Будућност резултатом 1:0. Једини гол постигао је Продановић у 31. минуту. Лопта се одбијала у шеснаестерцу, гости су само накратко успијевали да је избаце, а онда је искусни везиста Вележа пласирао лопту у десни угао голмана Радића.

Домаћи су створили велики број прилика, посебно у првом полувремену и у финишу утакмице. Млађани Реповић је био најактивнији у нападачким акцијама, али није успио да добру партију крунише и неким поготком.

Гости из Пилице су имали солидну пас игру, али нису направили много прилика. Најизгледнију су створили у судијској надокнади када је Зуровац добром интервенцијом спријечио изједначење.

Послије три кола Вележ заузима четврту позицију са шест бодова. У наредном колу Невесињци гостују у Дворовима.

Vel Bud 1

ВЕЛЕЖ – БУДУЋНОСТ 1:0 (1:0)

Градски стадион у Невесињу: Гледалаца: 150. Судија: Славољуб Гогић (И. Сарајево). Помоћници: Милан Тадић (Пале), Рајко Ђурић (Вишеград). Жути картони: Вучетић, Шиљеговић, Драшковић, Стајић, Реповић (Вележ), Лазаревић, Ристић, Пајић (Будућност). Стријелац: Горан Продановић у 31. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ковачевић, Стајић, Вучетић, Милидраг, Шиљеговић, Радовић, Продановић, Драшковић (Грујичић), Реповић (Мркајић), Петковић.

БУДУЋНОСТ: С. Радић, П. Радић, Марковић, Росић, Лукић, Васиљевић, Лазаревић, Стевановић (Пајић), Ивановић, Крезовић, Ристић.