-->

ПРЕМИЈЕР ФУТСАЛ ЛИГА БИХ: ВАЖАН ТРИЈУМФ НЕВЕСИЊАЦА

12 mart 2017

У 7. колу „Лиге за опстанак“ у Премијер футсал лиги БиХ КМФ „Невесиње“ савладао је вечерас Каскаду резултатом 8:4.  Невесињци су освојили важне бодове који им гарантују много спокојнији финиш сезоне. С друге стране, екипа из Грачанице је поразом дошла у незавидну ситуацију на табели и уз Челинац је главни кандидат за пресељење у нижи ранг.

Nev Kas 2

Динамична и занимљива утакмица у Невесињу задовољила је све љубитеље малог фудбала који су навратили у Спортску дворану. Невесињци су кренули фуриозно и за непуна три минута на семафору је стајало 3:0. Гости су узвратили са два гола, али је невесињски састав до краја полувремена повисио на 5:2.

Каскада је боље отворила других 20 минута и са нова два гола смањила на 5:4. Распламсала се тада велика борба на паркету. Неизвјесност је потрајала све до три минута прије краја када је Братић ефектним голом ријешио све дилеме. Невесињци су у самом финишу још два пута затресли мрежу ривала за коначних 8:4.

У наредном колу невесињски састав путује у Тузлу.

Nev Kas 3

НЕВЕСИЊЕ – КАСКАДА 8:4 (5:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 200. Судије: Бајровић, Омербашић (Сарајево). Стријелци: 1:0 Пудар, 2:0 Г. Продановић, 3:0 Делић, 3:1 Буљубашић, 3:2 Буљубашић, 4:2 Г. Продановић, 5:2 М. Продановић, 5:3 Хамидовић, 5:4 Мујановић, 6:4 Братић, 7:4 Братић, 8:4 Пудар.

НЕВЕСИЊЕ: Килибарда, Пудар, Г.Продановић, Братић, Делић, Јамина, Пантић, Миличевић, М. Продановић, Драшковић, Булајић, Трутина.

КАСКАДА: Ахметагић, Буљубашић, Крџић, Мујчић, Хускановић, Алибеговић, Ш. Спахић, Хамидовић, Р. Спахић, Мујановић, Оручевић.