-->

МИНИМАЛАЦ ВЕЛЕЖА НА ОТВАРАЊУ ДРУГОГ ДИЈЕЛА СЕЗОНЕ

12 mart 2017

Фудбалери Вележа укњижили су важне бодове на отварању другог дијела сезоне. У 1. колу наставка такмичења у Другој лиги РС - исток Невесињци су данас на Градском стадиону савладали Леотар резултатом 1:0.

Vel Leo 2

Требињци су имали више прилика у првом полувремену. Голман Зуровац је скинуо два зицера нападача Леотара. Домаћи су у наставку заиграли много агресивније. Након неколико добрих прилика у 60. минуту стигао је гол одлуке. Грујичић је направио добар продор са десног крила, упутио оштар шут у петерац, а голман Перишић је лопту одбио у сопствену мрежу.

Vel Leo 4

Послије вођства Вележа играло се углавном на средини терена без изгледних прилика.

Невесињска екипа се тако реванширала Леотару за пораз из јесењег дијела сезоне, а што је најважније уписала је три бода која ће јој много значити у борби за опстанак.У наредном колу Вележ гостује лидеру првенства Напретку.

Vel Leo 3

ВЕЛЕЖ - ЛЕОТАР 1:0 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 300. Судија: Слађан Дошло (И.Сарајево). Стријелац: Грујичић у 60. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Топаловић, Шиповац, Петковић, Шаренац, Продановић (Вучетић), Грубачић, Авдаловић, Бакоч, Грујичић (Ђогић), Килибарда (Зуровац).

ЛЕОТАР: Перишић, Јањић, Андрић, Комлен, Спаић, Цимирот, Рамић, Мићуновић, Ристић (Ковачевић), Прело (Деретић), Игњатић.