-->

МЕМОРИЈАЛ „МИШО ТАМИНЏИЈА“: КАФЕ РИО У ФИНАЛУ

02 januar 2020

Први финалиста 27. Меморијалног турнира „Мишо Таминџија“ у конкуренцији сениора је Кафе РИО. Прошлогодишњи финалиста и ОД Додра одиграли су технички дотјерану утакмицу која је задовољила љубитеље малог фудбала у Спортској дворани „Невесињка“. Кафе РИО је у првом полувремену стекао велику предност од три гола. Додра је средином другог полувремена смањила резултат и имала још неколико прилика, али недовољно за резултатску неизвјесност. Кафе РИО у финалу чека побједника сусрета Кафе ЕКС - WWIN Невесиње.

Пионирско полуфинале било је ватрено. Ресторан Миленијум је уз подршку публике повео са 2:0 и чинило се да је близу финала. Ипак, билећки састав Алексић комерц је упорном и пожртвованом игром успио да изједначи, а у самом финишу и да потпуно преокрене резултат. За пионирску титулу бориће се са побједником сусрета Паб DOWN TOWN Гацко – ТР Килавци.

Први финалиста у конкуренцији пјетлића је Спортска академија Мали мост. Невесињски састав МДМ је пружио жилав отпор, али није успио да приреди изненађење. Мостарци у финалу играју са бољим из сусрета Месара Вукша Билећа – Комисион Стефи.

РЕЗУЛТАТИ – пјетлићи : СА Мали мост – М Д М (1:0 Ребац, 2:0 Ребац), пионири: Алексић комерц Билећа – Ресторан Миленијум 3:2, сениори: Кафе РИО – ОД Додра 3:1.

S 14

КАФЕ РИО – ОД ДОДРА 3:1 (3:0)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 400. Судије: Скочајић, Зуровац. Стријелци: 1:0 Бајовић, 2:0 Бајовић, 3:0 Кахвеџић, 3:1 Ковачевић.

Кафе РИО:  Рашовић, Радовановић, С. Граховац, Шаренац, Савић, Бајовић, Божовић, Б. Граховац, Кахвеџић.

ОД ДОДРА: Дабарчић, Даниловић, Шешлија, Андрић, Ковачевић, Кајевић, Зечевић, Вуковић, Радовић.

S 13

АЛЕКСИЋ КОМЕРЦ- РЕСТОРАН МИЛЕНИЈУМ 3:2 (0:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 350. Судије: Зуровац, Шмркић. Стријелци: 0:1 Продановић, 0:2 Продановић, 1:2 Вујовић, 2:2 Вујовић, 3:2 Пухало.

АЛЕКСИЋ КОМЕРЦ: Денда, Милошевић, Пухало, Вујовић, Радовић, Вучковић, Кешељевић.

РЕСТОРАН МИЛЕНИЈУМ: Аџић, Продановић, Андријашевић, Радојичић, Милошевић, Мањак, Окука, Савић.