-->

ВЕЛЕЖ СИЛАН У БИЈЕЉИНИ

18 mart 2018

Фудбалери Вележа савладали су данас у гостима Слогу Јунајтед резултатом 3:2 и тако на најбољи начин отворили други дио сезоне. По тешком терену на стадиону „Томбак“ у Бијељини Невесињци су од првог минута играли нападачки што им се на крају исплатило.

Већ у 10. минуту Бакоч је Вележ довео у вођство, али су домаћи убрзо изједначили. До краја првог полувремена није било голова. У наставку невесињска екипа преко Петковића постиже други погодак, а Слога у 75. минуту и други пут поравнава резултат.

Славље Вележу доноси Бакоч другим голом у 80. минуту.

Невесињци су се тако реванширани екипи из Бијељине за пораз у првом колу. С друге стране, наставили су и серију успјешних гостовања пошто и трећи пут узастопно доносе бодове са стране.

Са три бода из данашње утакмице Вележ је на табели прескочио Слогу и Будућност тако да сада заузима осмо мјесто.

Sloga Velez

СЛОГА ЈУНАЈТЕД: Јефтић, Ерић, Станковић, Митровић, Остојић, Павловић, Новак, Самарџић (Величковић), Бабуновић (Петровић), Стевановић, Марић.

ВЕЛЕЖ: Зуровић, Ковачевић, Вучетић, Петковић , Шаренац, Продановић, Радовић, Милидраг (Грујичић), Бакоч, Грубачић (Ђогић), Реповић.