-->

ПРВА РУКОМЕТНА ЛИГА РС: ПОРАЗ ХЕРЦЕГОВИНЕ У ТЕСЛИЋУ

17 mart 2018

У 13. колу Прве лиге РС рукометаши Херцеговине поражени су вечерас у Теслићу од истоимене екипе резултатом 29:28 (18:12). Невесињци су лоше отворили утакмицу и већ у 12. минуту имали заостатак од пет голова. До краја полувремена су консолидовали редове, а у наставку су вратили активан резултат. У посљедњем минуту домаћи су промашили седмерац, а Херцеговина је реализовала напад за -1. Ипак, преостало је мало времена да пресингом одузму лопту ривалу, тако да су бодови остали у Теслићу.

У невесињској екипи опет је најефикаснији био Чабрило са девет голова. Драговић је постигао шест, Ковачевић пет, а Шаренац четири поготка. У другом полувремену истакао се и млади голман Вучинић.

И након вечерашњег пораза Херцеговина је задржала седму позицију на табели са 19 бодова.

У наредном колу у Невесиње стиже стари знанац – Дрина из Зворника.