-->

КМФ НЕВЕСИЊЕ САВЛАДАО ДЕРВЕНТУ, СЛИЈЕДИ ПЛЕЈ-ОФ

17 mart 2024

КМФ „Невесиње“ побједом је окончао лигашки дио сезоне у Првој лиги РС. У дерби утакмици 14. кола Невесињци су вечерас савладали Дервенту 5:2 и у четвртфиналу плеј-офа имаће предност домаћег терена.

Вечерашњи сусрет ријешен је практично у првом полувемену када су и постигнути сви голови. Домаћи су голеаду отворили ефектним поготком Пудара и већ послије десетак минута на семафору је стајало 4:0. Коначан резултат 5:2 постављен је у 16. минуту. Од тада па до краја сусрета мреже су остале нетакнуте.

КМФ „Невесиње“ у доигравање за првака креће са треће позиције, а противник у четвртфиналу је Градишка.

НЕВЕСИЊЕ – ДЕРВЕНТА 5:2 (5:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 150. Судија: Стефан Бокић (Билећа). Стријелци: 1:0 Пудар, 2:0 Ћуже, 3:0 Вуковић, 4:0 Вуковић, 4:1 Кулага, 5:1 Кљакић, 5:2 Лејић.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Андрић, Аџић, Кљакић, Ковачевић, Аћимовић, Паровић, Пудар, Зечевић, Вуковић, Шешлија, Ћуже.

ДЕРВЕНТА: Плиснић, Ерић, Кујунџић, Рајак, Симић, Кулага, Лејић.