-->

ВЕЛЕЖ ДО БОДА У ПОСЉЕДЊЕМ МИНУТУ

21 avgust 2022

Фудбалери Вележа непоражени се враћају из Бродца. У 3. колу Друге лиге РС – Исток са домаћим Јединством одиграли су 1:1. За пожртвовану игру награђени су освојеним бодом у 90. минуту.

Невесињци су добро отворили утакмицу, али су се након примљеног гола ствари на терену промијениле. Домаћи су преузели иницијативу и опасно су притискали гол Зуровца.

У 65. минуту Окука је играо руком у шеснаестерцу па је судија Видаковић из Зворника показао на бијелу тачку. На срећу невесињске екипе шут Крсмановића је завршио високо преко гола.

У финишу тренер Мишељић све карте баца у напад. У 85. минуту колосалну прилику пропустио је Вукосав, али су Невесињци и даље нападали. У посљедњем минуту Продановић је из аута високо убацио лопту у шеснаестерац и након неколико одбијања стигла је до Петковића који је пласирао у мрежу.

У надокнади времена било је чарки. Директни црвени картон добио је Благић код домаћих, а други жути картон и искључење зарадио је и Вујичић код Вележа.

ЈЕДИНСТВО – ВЕЛЕЖ 1:1 (1:0)

Стадион Јединства. Гледалаца: 50. Судија: Велибор Видаковић (Зворник). Стријелци: 1:0 Шикуљак у 23, 1:1 Петковић у 90. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Ђорђић, Лукић, Стевановић, Јевђеновић, Шикуљак (Митровић), Томић, Ружичић, Вучић, Калајџић, Ђурковић, Крсмановић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Окука, Вучетић, Петковић, Г. Продановић, Гутић (Јеремић), Кљакић (Вукосав), Радовић, Вујичић, С. Продановић, Шаренац.