-->

ПОРАЗ ХЕРЦЕГОВИНЕ У ДУБИЦИ НА ПРОЉЕЋНОЈ ПРЕМИЈЕРИ

05 mart 2022

Рукометаши Херцеговине поразом су отворили други дио сезоне у Првој лиги РС. На гостовању у Козарској Дубицу невесињски састав је поражен од домаће Козаре резултатом 30:27 (17:12). Након шест узастопних побједа над вечерашњим ривалом, Херцеговина је претрпјела пораз у утакмици у којој је од почетка била у резултатском дефициту.

Домаћи су на полувремену имали пет голова предности, а у 39. минуту максималних плус осам. Невесињци су након тога направили серију од 5:0 и завршницу учинили занимљивом. Херцеговина на минут прије краја стиже на само гол заостатка, али није успјела да направи потпун преокрет.

Најефикаснији играчи сусрета били су Драговић код гостију и Ђенадија код домаћих са по десет голова.

У наредном колу у Невесиње стиже Котор Варош.