-->

ФУТСАЛЕРИ НЕВЕСИЊА ПРЕЈАКИ ЗА ЉУБИЊЦЕ

12 februar 2022

У 9. колу Друге лиге РС – Југ КМФ „Невесиње“ убједљиво је поразио КМФ „Љубиње“ резултатом 9:4. Иако без неколицине стандардних играча невесињски састав је био прејак за херцеговачког ривала.

Послије непуна два минута домаћи су головима Зечевића водили са 2:0, а до краја полувремена Пудар је још четири пута затресаао мрежу Љубињаца. Лишена било какве резултатске неизвјесности, утакмица је у већем дијелу протекла у готово ревијалном тону.

КМФ „Невесиње“ након девет кола чврсто држи прву позицију. У наредном колу је слободан, а потом гостује у Фочи.

Nev Ljub 1

КМФ НЕВЕСИЊЕ – КМФ ЉУБИЊЕ 9:4 (7:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 50. Судије: Војо Зуровац (Невесиње), Страхиња Вуковић (Требиње). Стријелци: 1:0 Зечевић, 2:0 Зечевић, 2:1 Ликић, 3:1 Пудар, 4:1 Пудар, 5:1 Пудар, 6:1 Пудар, 6:2 Ликић, 7:2 Пудар, 7:3 Шијаковић, 8:3 Андрић, 9:3 Пудар, 9:4 Тохољ.

НЕВЕСИЊЕ: Јамина, Пудар, Кљакић, Вуковић, Зечевић, Иванишевић, Бован, Радовановић, Андрић, Чабрило

ЉУБИЊЕ: Пецељ, Круљ, Тохољ, Н. Ликић, Шијаковић, М. Ликић, Богдановић, Сорајић.