-->

МЕМОРИЈАЛ „МИШО ТАМИНЏИЈА“: У НЕВЕСИЊУ ОСТАЛЕ ТРИ ТИТУЛЕ

05 januar 2022

На Меморијалном турниру „Мишо Таминџија“ публика је вечерас видјела четири узбудљива финала у конкуренцијама омладинаца, кадета, пионира и пјетлића. Побједнички пехари одлазе у витрине три невесињке и једне требињске екипе.

Омладинци су одиграли утакмицу достојну финала. Кафе Апотека је помало неочекивано, али заслужено повела са 3:0. Локомотива, која је већи дио утакмице играла тоталну офантиву, успјела је да смањи на 3:2. Ипак, невесињски састав је одиграо пожртвовано и тактички добро, па је у самом финишу стигао и до четвртог гола. Публика је на крају дуготрајним аплаузом поздравила и једну и другу екипу.

И кадетско финале Ресторан Огњиште – Кафе Машта било је узбудљиво. Билећани су дуго водили и били надомак тријумфа. Ипак, на минут и по прије краја Требињци успијевају да изједначе, а потом преко пенал рулета и да стигну до побједе.

У категоријама пјетлића и пионира надметали су се футсал полетарци из Невесиња и Требиња. Екипа МС дрво је у посљедњем минуту постигла гол за тријумф, а до трофеја су стигли и пионири ГР Вуковић. Требињски Академац је разочаран напустио паркет, након пораза у два финала.

Lokomotiva

Резултати

Пјетлићи: МС дрво – Академац 1:0, пионири: Академац – ГР Вуковић 2:3, кадети: Ресторан Огњиште – Кафе Машта 1:1 (пен. 3:2), омладинци: Локомотива – Кафе Апотека 2:3.

Овогодишње 29. издање Меморијала „Мишо Таминџија“ завршава се сутра. Сениорско финале Кафе ЕКС – Хрупјела почиње у 19:45 часова. У полувремену утакмице организатори приређују наградну игру у којој ће учествовати сви гледаоци са плаћеним улазницама.

По завршетку финала биће уприличена подјела награда, пехара и медаља.

o31

ЛОКОМОТИВА ДВА ФЕЊЕРА – КАФЕ АПОТЕКА 2:3 (1:3)

Спортска дворана „Невесињка“. Судије: Зуровац, Килибарда. Стријелци: 0:1 Калајџић у 3, 0:2 Бакоч у 8, 0:3 Стајић у 19, 1:3 Бркан у 20, 2:3 Бркан у 22, 2:4 Калајџић у 40. минуту

ЛОКОМОТИВА ДВА ФЕЊЕРА: Мушановић, Аговић, Бркан, Хебибовић, Џемић, Балавац, Госто.

КАФЕ АПОТЕКА: Стајић, Шиповац, Радовић, Миливојевић, Авдаловић, Андрић, Дабарчић, Ковачевић, Мркајић, Калајџић,  Бакоч.

Ognjiste

РЕСТОРАН ОГЊИШТЕ – КАФЕ МАШТА 1:1 (0:1), пен. 3:2

Спортска дворана „Невесињка“. Судије: Зуровац, Килибарда. Стријелци: 0:1 Вучковић, 1:1 Мијановић.

РЕСТОРАН ОГЊИШТЕ: Миловић, Мијановић, Крунић, Турнић, Глоговац, Капор, Панџић, Ћоровић.

КАФЕ МАШТА: М. Милошевић, Милидраговић, О. Милошевић, Пухало, Суџум, Вучковић, Капор, Вујовић, Ђорђић.

Masta

АКАДЕМАЦ – ГР ВУКОВИЋ 2:3 (0:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Судије: Ратковић, Вучетић. Стријелци: 0:1 Милићевић, 1:1 Атељевић, 1:2 Милутиновић, 1:3 Милутиновић, 2:3 Атељевић.

АКАДЕМАЦ : Милидраговић, Шишић, Дивљан, Спаић, Црногорац, Хордомеља, Мијановић, Ковач, Шупић, Поповац, Атељевић, Вучуревић.

ГР ВУКОВИЋ: Ве. Милутиновић, Ва. Милутиновић, Милићевић, Спаић, Телебак, Маврак, Стевић.

GR Vukovic p

Akademac p

МС ДРВО – АКАДЕМАЦ 1:0 (0:0)

Спортска дворана „Невесињка“. Судије: Вучетић, Ратковић. Стријелац: 1:0 Граховац.

МС ДРВО: Граховац, Самарџић, Пиштигњат, Жерајић, Зубац, Томовић, Ђерић, Братић.

АКАДЕМАЦ: Ђузаловић, Бошковић, Ножица, Вујовић, Башић, Нинковић, Краљ, Главаш, Шупић, Шојић, Булут, Драпић.