-->

НА МЕМОРИЈАЛУ „МИШО ТАМИНЏИЈА“ СВЕ УЗБУДЉИВИЈЕ

23 decembar 2021

На Меморијалном турниру „Мишо Таминџија“ публика се вечерас упознала са екипама групе Б. Wwin МДМ и Додра одиграли су занимљиву утакмицу пуну темпа, а неизвјесност је потрајала све до финиша. Повео је невесињско-чајнички састав, али је екипа Wwin МДМ до полувремена преко Госта успјела да преокрене резултат. У наставку су падали голови на обје стране. Додра је у посљедња два минута кренула на све или ништа и у тако отвореној игри је примила и пети гол за коначан резултат. Wwin МДМ је дошао до капиталних бодова у групи са три екипе и на прагу је полуфинала.

Госто је било кључни играч и у сусрету омладинаца гдје наступа за мостарску Локомотиву. Са три гола је донио тријумф својој екипи против састава Такси Маре. Мостарци су резултатски остварили убједљиву побједу, али је све до финиша било неизвјесно.

У пионирској конкуренцији Ресторан ТРИУМ је савладао требињски Академац и игром се наметнуо као један од фаворита за највиши пласман. У А групи пјетлића све је ријешено. Академац је убједљиво поразио ТР „Дејан“ и заједно са екипом МС дрво иде у полуфинале, а њихов међусобни сусрет одлучиће побједника групе.

Резултати

Пјетлићи: Академац Требиње – ТР „Дејан“ 8:0 (Вујовић 4, Шупић 2, Ђузаловић, Бошковић), пионири: Ресторан Триум – Академац Требиње 4:1 (Пејичић 2, Зечевић, Шиљеговић – Милидраговић), омладинци: Локомотива Два фењера – Такси Маре 5:1, сениори: Wwin МДМ – Додра 5:3.

WWin MDM

Wwin МДМ – ДОДРА 5:3 (2:1)

Спортска дворана «Невесињка». Судије: Зуровац, Килибарда. Стријелци: 0:1 Даниловић, 1:1 Госто, 2:1 Госто, 3:1 Ћоровић, 3:2 Реповић, 3:3 О. Ристановић, 4:3 Вујовић, 5:3 Драшковић.

Wwin МДМ: Ћабак, Драшковић, Ћоровић, Вујовић, радуловић, Госто, Братић.

ДОДРА: Обрадовић, Даниловић, Кајевић, Гиговић, О. Ристановић, А. Ристановић, Вуковић, Реповић, Дамјановић.

Табела Б групе:

1. Wwin МДМ      3

2. Кафе ЕКС         0 (-1)

3. Додра                0

Dodra

ЛОКОМОТИВА – ТАКСИ МАРЕ 5:1

Спортска дворана «Невесињка». Судије: Зуровац, Килибарда. Стријелци: 0:1 Мркајић, 1:1 Бркан, 2:1 Госто, 3:1 Госто, 4:1 Бркан, 5:1 Госто.

ЛОКОМОТИВА: Мушановић, Аговић, Бркан, Хебибовић, Џемић, Балавац, Госто.

ТАКСИ МАРЕ: Л. Ђогић, Ђ. Ђогић, Зечевић, Рашовић, Појужина, Шаренац, Мркајић, Реповић, Калем.