-->

МЕМОРИЈАЛ «МИШО ТАМИНЏИЈА»: КАФЕ АПОТЕКА У ПОЛУФИНАЛУ

21 decembar 2021

На Меморијалном турниру «Мишо Таминџија» познат је први полуфиналиста у конкуренцији омладинаца. То је екипа Кафе Апотека која је у узбудљивом финишу савладала Студио Акорд из Билеће резултатом 4:2. У првом полувремену мреже су мировале, а Апотека је у наставку повела са 2:0. Билећани се нису предавали и успјели су да изједначе. Ипак, са два гола у посљедњих минут и по Невесињци стижу до тријумфа који им коло прије краја гарантује прво мјесто. У другом сусрету Б групе играло се више ревијално него такмичарски, пошто је гатачки састав Кафе Урке био много бољи ривал од Кафе Клуба.

У сусрету кадета Драгстор код Милана је савладао NO NAME и на прагу је четвртфинала. Пионири су одиграли занимљиву утакмицу са доста преокрета, а на крају су пресудили пенали. Кладионици Вилијамс су припала два, а Дрим тиму један бод. У конкуренцији пјетлића екипа МС дрво је остварила још једну убједљиву побједу и готово да је обезбиједила полуфинале.

Kafe Apoteka

Резултати

Пјетлићи: Ресторан Буковик - МС дрво 0:5 (Жерајић 2, Зубац, Пиштигњат, Граховац), пионири: Wwin – Дрим тим 3:3, пен. 2:1 (Окука 2, Самарџић – Продановић, Гордић, Зечевић), кадети: Драгстор Код Милана – NO NAME 2:0 (Вазгеч 2), омладинци: Кафе Урке – Кафе Клуб 7:3 (Елек 2, Авдаловић 3, Вуковић, Вишњевац – Дабић, Ороз, Мастиловић), Кафе Апотека – Студио АКОРД Билећа 4:2.

Studio

КАФЕ АПОТЕКА – СТУДИО АКОРД 4:2 (0:0)

Спортска дворана «Невесињка». Судије: Зуровац, Килибарда. Стријелци: 1:0 Авдаловић, 2:0 Авдаловић, 2:1 Суџум, 2:2 Сикимић, 3:2 Радовић, 4:2 Стајић.

КАФЕ АПОТЕКА: Стајић, Шиповац, Радовић, Миливојевић, Авдаловић, Андрић, Бакоч, Дабарчић, Ковачевић, Мркајић.

СТУДИО АКОРД: Ботић, Шетка, Сикимић, Суџум, Стајић, Лучић, Радојичић, Антељ, Вуковић.