-->

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА РС: ТРИЈУМФОМ У ВОЈКОВИЋИМА НЕВЕСИЊЦИ ЗАВРШИЛИ ПРВИ ДИО СЕЗОНЕ

11 decembar 2021

КМФ „Невесиње“ наставио је побједничку серију. У 7. колу Друге футсал лиге – Југ невесињски састав је данас у Војковићима савладао екипу Танго 2 резултатом 0:2.

Невесињци су до шестог првенственог тријумфа стигли головима Кљакића и Ковачевића у другом полувремену. Домаћини су били силно мотивисани да зауставе лидера, али нису успјели. У посљедњем минуту Ромовић је одбранио казнени ударац и распршио било какву наду екипи Танга да може освојити бар бод.

КМФ „Невесиње“ је први дио сезоне завршио са максималним учинком.

ТАНГО II - НЕВЕСИЊЕ 0:2 (0:0)

Спортска дворана у Војковићима. Гледалаца: 20. Судије: Јово Карић, Младен Поповић (И. Сарајево). Стријелци: 0:1 Кљакић, 0:2 Ковачевић.

ТАНГО II: Шеховац, Бјелош, Поповац, Хаџић, Лигата, Стојановић, Ковачевић, Марковић, Линдов, Међо, Пирић, Чампара, Урта.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Кљакић, Ковачевић, Вучетић, Радовановић, Гутић, Пудар,Вуковић, Бован, Глоговац.