-->

БОРБЕНИ ВЕЛЕЖ ОСВОЈИО ТРИ БОДА

26 mart 2017

Фудбалери Вележа извојевали су данас важну побједу у борби за опстанак. У 18. колу Друге лиге РС – исток невесињски састав је са 1:0 савладао Јединство из Бродца и сада  доста мирније улази у наредне првенствене мечеве.

Невесињци нису лако стигли до три бода. Након неискориштеног пенала Петковића и због офсајда поништеног гола Продановића у редове домаћих увукла се зебња. Ипак, Вележ није попуштао и у 67. минуту стигла је награда за велику борбеност. У загрљју саиграча након ефектног гола нашао се Продановић. Гости су пријетили из прекида, али је голман Зуровац био на висини задатка.

Малобројна публика на Градском стадиону видјела је праву првенствену утакмицу у којој су оба ривала играла са пуно жара. Чета Јова Мишељића у наредном колу одлази у госте Младости у Богутово Село.

Vel Jed 2

ВЕЛЕЖ – ЈЕДИНСТВО    1:0 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 100.Судија: Бојан Пејић (Соколац). Помоћници: Далибор Ступић (Требиње), Давор Вукашиновић (Рогатица). Стријелац Продановић у 67. минуту. Жути картони: Топаловић, Шиповац, Драшковић, Продановић, Милидраг, Радовић, Бакоч, Грујичић (Вележ), Мијатовић (Јединство).

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Топаловић, Шиповац, Петковић, Шаренац (Драшковић), Продановић, Милидраг, Радовић, Бакоч, Авдаловић, Грујичић.

ЈЕДИНСТВО: Гаврић, С. Јовановић, Ж. Митровић, Секулић, Крстић, Мијатовић (Н. Митровић), Спасојевић (Ристић), Д. Јовановић, Милановић, Д. Митровић, Макарић.