-->

КМФ „НЕВЕСИЊЕ“ И НАРЕДНЕ СЕЗОНЕ У ЕЛИТИ

25 mart 2017

Клуб малог фудбала „Невесиње“ и наредне сезоне играће у Премијер лиги БиХ. Невесињци су вечерас убједљиво 5:0 поразили екипу „Сељака“ и коло прије краја обезбиједили опстанак. Стрепња домаћих навијача није дуго трајала пошто је невесињска екипа тоталним пресингом већ у првих петнаестак минута стекла велику предност од 3:0. Послије лијепих акција два пута Пудар и једном Делић затресли су мрежу ривала. Са овим резултатом се отишло на одмор, а у других 20 минута на терену је виђена иста слика. Потпуном доминацијом Невесињци су са још два гола потврдили убједљиву побједу. Поред тога, стигли су и да публици подаре неколико лијепих потеза.

Остали резултати :

Каскада - Челинац         4:6

Бротњо - Салинес         10:6

До краја првенства остало је још једно коло у којем ће невесињска екипа ићи на ревијално путовање у Челинац код новог члана Прве лиге РС.