-->

ДРАГОВИЋ И ДРУЖИНА ТРИЈУМФОМ ОКОНЧАЛИ ПРВИ ДИО СЕЗОНЕ

12 decembar 2020

Рукометаши Херцеговине јесењи дио сезоне окончали су тријумфом над екипом Младости резултатом 26:25 (11:13). Сусрет са квалитетним ривалом из Бањалуке био је неизвјесан, пун темпа, лијепих потеза, али и промашених зицера.

Ниједна од екипа током 60 минута није успјела да направи опипљиву предност. Невесињци су се испромашивали у првом, а гости у другом полувремену. И посљедњих десетак минута ушло се са неријешеним резултатом и егал је потрајао до задњег минута. Након тајм аута Херцеговина успијева да реализује посљедњи напад и да се у преосталом времену успјешно одбрани за коначних 26:25.

Најефикаснији играч сусрета био је Драговић са 14 голова. Местралном игром уз пожртвованост читаве екипе надокнадио је одсуство браће Ковач и раније повријеђених саиграча.На голу је бриљирао Вучинић са 15 одбрана.

Невесињци су први дио сезоне завршили са планираним бодовним салдом. Повреде и лоше суђење ускратили су им бар још два тријумфа, али невесињски клуб ипак остаје у врху табеле са реалним изгледима да се на прољеће бори за титулу првака Републике Српске.