-->

ВЕЛЕЖУ БОД У ЧАЈНИЧУ

07 septembar 2020

У 5. колу Друге лиге РС – исток Вележ је одиграо неријешено 1:1 са Стакорином у Чајничу.

Домаћи су боље отворили утакмицу и агресивном игром стигли до вођства у финишу првог полувремена. Невесињци су у наставку заиграли много организованије, а млађи играчи са клупе су донијели свјежину. Вележ је изједначио евроголом Продановића у 59. минуту и до краја је пропустио прилику да потпуно преокрене резултат.

У наредном колу невесињска екипа дочекује Јединство из Бродца које је у овом колу декласирало Илићку резултатом 5:0.

СТАКОРИНА – ВЕЛЕЖ 1:1 ( 1:0)

Стадион Раковице у Чајничу. Судија: Стефан Бокић (Билећа). Стријелци: 1:0 Спајић, 1:1 Продановић.

СТАКОРИНА: Марић, Миловић,Рацковић (Симовић),Т.Тадић, А. Тадић (Дачевић), Катана, Спајић, Кајевић, Гиговић, Пјевић, Ристановић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ковачевић (Вуковић), Вучетић (Шаренац), Сикимић (Иванишевић), Шиљеговић, Продановић, Мркајић, Радовић, Авдаловић (Ђогић), Даниловић (Драшковић), Грујичић.