-->

ПРЕМИЈЕР ФУТСАЛ ЛИГА БИХ: ПОРАЗ НЕВЕСИЊАЦА НА ОТВАРАЊУ ДРУГОГ ДИЈЕЛА СЕЗОНЕ

05 februar 2017

КМФ „Невесиње“ је непријатно изненадио навијаче у Спортској дворани „Невесињка“. У 1. колу „Лиге за опстанак“ Невесињци  су вечерас поражени од Бротња резултатом 2:4.

Већ након два минута на семафору је стајало 0:2. Гости из Читлука су извели двије брзе контре и преко Гргића и Козарића најавили изненађење. Невесињцима је требало десетак минута да консолидују редове  и притисну ривала. Сарић је у 13. минуту смањио на 1:2 и дао подстрек за нове нападе. Гости су били  оптерећени и великим бројем прекршаја, али су само једном ривала частили са казненим ударцем. На њихову срећу непрецизан је био Пудар.

Nev Bro 2

У другом дијелу утакмице  Бротњо са истом тактиком постиже још два гола која су потпуно деморалисала домаће играче. Невесињски састав  без чврстине у одбрани и  идеје у нападу није личио на екипу из првог дијела сезоне. Делићев погодак из пенала  у 38. минуту стигао је прекасно за промјену исхода утакмице.

Пораз на отварању другог дијела сезоне никако не прија и мора се што прије заборавити. Прилику за поправни Невесињци ће имати у наредном колу када гостују у Грачаници.

Nev Bro 3

НЕВЕСИЊЕ – БРОТЊО  2:4 (1:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 250. Судије: Омербашић (Сарајево), Вујадин (Ист. Сарајево). Стријелци: 0:1 Гргић, 0:2 Козарић, 1:2 Сарић, 1:3 Невистић, 1:4 Пантић.

КМФ „НЕВЕСИЊЕ“:  Ромовић, Пудар, Сарић, Г. Продановић, Делић, Јамина, Пантић, Килибарда, М. Продановић, Булајић, Трутина, Драшковић.

МНК „БРОТЊО“: Медић, Галић, Чилић, Гргић, Козарић, Иванковић, Дујмовић, Гранић, Невистић, Сутон, Пехар, Пантић.