-->

ХЕТ ТРИК ДРАШКОВИЋА ЗА СЛАВЉЕ НЕВЕСИЊАЦА У РОГАТИЦИ

03 novembar 2019

Фудбалери Вележа са пјесмом се враћају из Рогатице. У 13. колу Друге лиге РС – исток Невесињци су декласирали домаћу Младост резултатом 4:1. Троструки стријелац био је Драшковић, а кључ успјеха била је добра игра читавог тима.

Вележ је одлично отворио утакмицу и већ послије десетак минута имао је вођство 2:0.До полувремена виђен је још по један гол на обје стране. У наставку Невесињци нису попуштали и као резултат стигла је прва овосезонска гостујућа побједа. Оно што радује чету Мијата Мишељића је што су голови постизани из добро израђених акција.

У наредном колу Вележ дочекује Сутјеску.

МЛАДОСТ – ВЕЛЕЖ 1:4 (1:3)

Градски стадион у Рогатици. Гледалаца: 100. Судија: Велибор Видаковић (Зворник). Стријелци: 0:1 Драшковић, 0:2 Мркајић, 1:2 Лемез, 1:3 Драшковић, 1:4 Драшковић.

МЛАДОСТ: Рац, Клисура, Ћаћић, Лемез, Обрадовић (Дувњак), Тадић, Мочевић, Михајловић, Соколовић (Шалић), Миличевић, Нерић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Петковић, Шиљеговић, Драшковић (Пантић), Стајић (Калем), Реповић, Мркајић, Радовић (Радојичић), Милидраг, Иванишевић, Грујичић.