-->

ТРИЈУМФ ХЕРЦЕГОВИНЕ У ВИШЕГРАДУ

27 oktobar 2019

У 7. колу Прве лиге РС Херцеговина је вечерас у Вишеграду савладала домаћу екипу резултатом 27:26. У чврстој и неизвјесној утакмици пресудило је искуство Невесињаца који су кључну предност направили у финишу сусрета. Ношени подршком публике Вишеграђани су играли борбено све до посљедњег минута.

Највећи дио утакмице ривали су се смјењивали у вођству, али је Херцеговина у посљедњи минут ипак ушла са три гола предности. Успјели су домаћи да постигну два гола, али побједа невесињског тима није доведена у питање. У редовима побједничке екипе наефикаснији је био Драговић са 12 голова. Занимљиво је да су судије свирале чак 18 казнених удараца, а сигурнији извођачи били су гости.

У наредном колу у Невесиње стижеједна од најбољих прволигашких екипа – ОРК Борац.