-->

БОРБЕНА ХЕРЦЕГОВИНА СЛАВИЛА У БИЈЕЉИНИ

19 maj 2019

Рукометаши Херцеговине из Бијељине се вечерас враћају са цијелим плијеном. Након велике борбе у 20. колу савладали су домаћи састав резултатом 24:22. У већем дијелу утакмице екипе су се смјењивале у вођству, а побједник је одлучен тек у посљедњем минуту.

Невесињци су већ на старту утакмице остали без повријеђеног Ковачевића, а у 44. минуту Немања Ивановић је зарадио треће искључење. Ипак, Херцеговина је нашла снаге за тријумф.

Невесињски састав предводио је Чабрило са 8 голова. У финишу се истакао голман Самарџић са неколико ефектних одбрана, међу којима су и два скинута седмерца.

Састав Херцеговине: Самарџић, Вучинић, Ковачевић, Пантић, Шиповац, Манигода, Буха (4), Авдаловић, Ивановић (3), Чабрило (8), Бабић (1), Шаренац (3), Драговић (4). Вујадиновић (1), Лакета.

У наредном колу Херцеговина дочекује Козару МП.