-->

ПОРАЗ ВЕЛЕЖА НА СОКОЦУ

31 mart 2019

У 18. колу Друге лиге РС – исток фудбалери Вележа поражени су данас на Сокоцу од Гласинца резултатом 1:0. Невесињци су успјешно неутралисали нападе домаћих све до 76. минута када је гол постигао Шука. Стријелцу јединог гола Зуровац је у првом полувремену одбранио пенал.

Након два идентична пораза Вележ је пао на седму позицију. У наредном колу на Градском стадиону дочекује Дрину ХЕ.

ГЛАСИНАЦ 2011 - ВЕЛЕЖ 1:0 (0:0)

Стадион:Бара. Гледалаца:50. Судија: Марко Таборин (Зворник). Стрелац: Шука у 76. минуту. Жути картони: Шука (Гласинац), Продановић (Вележ)

Гласинац: М.Пајевић ,Јовановић, Нинковић, П. Пајевић, Живковић, Лукић, Шука (Симић), Лиздек (Бунијевац), Вујичић, Благојевић, Пејановић .

Вележ: Зуровац, Сикимић, Продановић, Даниловић (Калем), Томичић, Мркајић (Ивезић), Радовић (Шаренац), Милидраг, Радојичић, Грујичић, Иванишевић.