-->

ПРЕОКРЕТ ВЕЛЕЖА НА ГРАДСКОМ СТАДИОНУ

10 mart 2019

Фудбалери Вележа побједом су отворили прољећни дио сезоне. Невесињци су до бодова дошли преокретом у другом полувремену.

Након неколико промашених прилика домаћи су кажњени у 39. минуту лијепим голом Миличевића. Већ у уводним минутима наставка Петковић са бијеле тачке поравнава резултат. Најбољи стријелац невесињске екипе потпун преокрет доноси 67. минуту. Да финиш прође без узбуђења побринуо се Грубачић десетак минута прије краја.

Са три бода из данашње утакмице Вележ се пробио на четврту позицију. У наредном колу Невесињци гостују Фамосу.

velez12

ВЕЛЕЖ – МЛАДОСТ 3:1 (0:1)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 120. Судија: Марко Домазет (И. Сарајево). Стријелци: 0:1 Миличевић , 1:1 Петковић, 2:1 Петковић, 3:1 Грубачић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Реповић, Вучетић, Петковић (О. Иванишевић), Продановић, Ковачевић, Мркајић (Грубачић), Радовић, Милидраг, Иванишевић, Грујичић (Сикимић).

МЛАДОСТ: Којић, Ј.Рајак, Ћућула, Тошовић, М. Рајак, Шаренац,Марјановић (Поповић),Ристановић, Соколовић, Обрадовић, Миличевић.