-->

НЕВЕСИЊЦИ ДО ВРХА НАПУНИЛИ МРЕЖУ ШАМПИОНА

17 februar 2019

У 9. колу Прве футсал лиге РС КМФ „Невесиње“ декласирао је КМФ“Шампион“ резултатом 9:1. У Спортској дворани „Невесињка“ домаћи су одржали час футсала лидеру из Лакташа нанијевши му тежак пораз. Гости су повели у 7. минуту, а након тога су паркетом загосподарили Невесињци и лијепим акцијама до полувремена већ стекли вођство 3:1. У наставку су играли стрпљиво и тактички, кажњавајући сваку грешку ривала. Најефикаснији играч домаћих био је Милићевић са пет голова. Пудар је са своја три гола практично донио преокрет и најавио канонаду.

Невесињска екипа је показала да заслужује бољи пласман на табели од тренутно трећег мјеста. Али, у преостале четири утакмице још много тога може да се поправи. У наредном колу Невесињци гостују у Љубињу.

Nev Sam 2

КМФ „НЕВЕСИЊЕ“ – КМФ „ШАМПИОН“    9:1 (3:1)

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Продановић,Милићевић, Кљакић, Гутић, Драшковић, Радовановић, Лакета, Булајић, Комлен, Глоговац.

ШАМПИОН: Татић, Нишић, Новаковић, Глишић, Сремац, Мартић, Зеленковић, Бјелић, Дослов, Матић.