-->

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: НЕВЕСИЊЦИ СЕДМИЦОМ ИСПРАТИЛИ ЉУБИЊЦЕ

19 novembar 2018

У 3. колу Прве футсал лиге Републике Српске КМФ „Невесиње“ убједљиво је поразио екипу Љубиња резултатом 7:1. Иако се по коначном резултату чини да је побједа била глатка, Невесињци су морали уложити много труда да сломију херцеговачког ривала. Љубињци су у првом полувремену пружили снажан отпор тако да домаћини и поред сталних напада нису створили предност за миран наставак.

Голејаду је отворио фантастичним голом Драшковић, гости су изједначили аутоголом Булајића, а Братић је до одмора донио вођство од 2:1. У другом полувремену мрежу Љубињаца су погађали два пута Миличевић и по једном Драшковић, Булајић и Гутић.

Са двије побједе и једним поразом Невесињци су преузели челу прволигашког каравана. У наредном колу гостују у Брчком.