-->

ГЛАТКА ПОБЈЕДА НЕВЕСИЊСКИХ РУКОМЕТАША У БИЛЕЋИ

09 novembar 2018

У првој утакмици 8. кола Прве рукометне лиге Републике Српске Херцеговина је вечерас у Билећи савладала домаћи Херцеговац резултатом 24:17. Невесињци су посао завршили већ у првом полувремену, а у наставку су рутински одржавали предност.

Билећани су амбициозно отворили утакмицу, повели са три гола разлике, а потом су гости загосподарили тереном. Од 13. до 30. минута Невесињци су направили серију 12:2 и практично ријешили питање побједника.

У редовима Херцеговине најефикаснији су били Чабрило са седам и Ковачевић са шест голова. Након новог гостујућег тријумфа невесињска екипа је, бар привремено, избила на чело табеле Прве лиге РС. Остале утакмице играју се током викенда.

Састав ХЕРЦЕГОВИНЕ: Стајић, Самарџић, Граховац, Шаренац (2), Ивановић (1), Ковачевић (6), Шиповац, Пантић, Драговић (4), Бабић (1), Авдаловић (1), Манигода, Чабрило (7), Буха, Вујадиновић (2).