-->

РУКОМЕТНИ ДЕРБИ У НЕВЕСИЊУ ЗАВРШЕН БЕЗ ПОБЈЕДНИКА

29 septembar 2018

Дерби утакмица 2. кола Прве рукометне лиге Републике Српске Херцеговина – Дрина завршена је подјелом бодова. Ривали су вечерас у Спортској дворани “Невесињка“ играли тврдо и борбено, али је било и доста грешака, посебно у нападачким акцијама.

Невесињци су у утакмицу ушли са много жеље и мотивације. У првих двадесетак минута могли су да направе лијепу предност, али су промашени зицери и седмерци вратили госте у живот. Дрина у финишу првог полувремена прави серију 4:0 и најављује узбудљиво друго полувријеме.

Занимљиво је да у наставку ниједна екипа није успјела да направи предност већу од једног гола. Ривали су се смјењивали у вођству, а у посљедња два минута мреже су остале нетакнуте. У финишу је било доста узбуђења, оба ривала су могла до тријумфа, али је остало 20:20.

Herc Dri 2

ХЕРЦЕГОВИНА – ДРИНА 20:20 (10:10)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 300. Судије: Јован Бабић, Борислав Богданић (Бањалука).Седмерци: Херцеговина 3 (1), Дрина 7 (6). Искључења: Херцеговина 16 минута, Дрина 14 минута.

ХЕРЦЕГОВИНА: Стајић, Џидић, Братић, Шаренац (3), Р. Буха, Ивановић (4), Ковачевић (2), Парежанин, Ратковић, Драговић, Бабић, Авдаловић, Манигода (4), Чабрило (5), Н. Буха (2), Вујадиновић.

ДРИНА: Говедарица, Видаковић (4), Тишанивић (2), Ивановић, Тодоровић, Поповић, Спасојевић, Малетић, Марковић (8), Чворић, Јанковић, Вукојичић, Мијатовић.