-->

ВЕЛЕЖ УСПЈЕШАН НА ПРЕМИЈЕРИ У НЕВЕСИЊУ

19 avgust 2018

Фудбалери Вележа имали су данас успјешну премијеру пред домаћим навијачима. Савладали су Фамос 2:1 и у добром расположењу очекују наредне мечеве.

Након незанимљивог првог полувремена без правих прилика, у наставку је било више узбуђења. Вележ је у вођство дошао у 54. минуту из оправдано досуђеног пенала, а сигуран извођач био је Петковић. Гости су након примљеног гола заиграли отвореније и створили су неколико опасних ситуација пред голом Зуровца.

Невесињци до другог гола стижу у 68. минуту. Продановић је убацио са лијеве стране, а пред голом гостију најбоље се снашао Радовић. Екипа из Војковића је голом два минута прије краја финиш ипак учинила неизвјесним. У наредном колу Вележ гостује у Бијељини Слоги Јунајтед.

Vel Fam 2

ВЕЛЕЖ – ФАМОС 2:1 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 150. Судија: Милан Тадић (Пале). Стријелци: 1:0 Петковић, 2:0 Радовић, 2:1 Милинковић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Вучетић, Петковић (Шаренац), Милановић (Драшковић), Продановић, Вуковић (Иванишевић), Радуловић, Мркајић, Радовић, Милидраг, Реповић.

ФАМОС: Јовичић, Јанковић, Фргања, Лучић, Хркаловић, Копривица, Перовић, Милинковић (Шешлија), Бјелица, Симовић, Мичић (Перић).