-->

НЕВЕСИЊСКА ОЛИМПИЈАДА 2018: НА АТЛЕТСКОМ МИТИНГУ 200 ТАКМИЧАРА ЈУРИЛО МЕДАЉЕ

05 avgust 2018

 

 

У оквиру Невесињске олимпијаде данас је на Градском стадиону  одржан Атлетски митинг „Алекса Ковачевић“. Око 200 такмичара из 8 градова и три државе надметало се у 16 дисциплина, а они најбољи освојили су медаље, дипломе и вриједне новчане награде.

Највише интересовања било је за беби маратон и трке пионира. Са три златне медаље Младена Петрушић, чланица АК „Гласинац“ из Сокоца најуспјешнија је учесница Атлетског митинга.

У тркама на 100 и 800 метара тријумфовао је Стефан Ћуковић из Источног Сарајева. У бацачким дисциплинама медаље су подијелили атлетичари из Сокоца и Невесиња. Доста медаља данас су освојили и Тузлаци.

У ревијалном дијелу програма неколико чирлидинг кореографија извео је Плесни клуб „Летс денс“.

 

Беби маратон 200 ж 

 

1. Срна Данојлић (Требиње)

2. Ана Терзић (Невесиње)

3. Анђела Радан (Невесиње)

Miting 1 ž

 

Беби маратон 200 м

 

1. Лука Стевановић (Мелбурн)

2. Андрија Ивковић (Невесиње)

3. Душко Руњевац (Требиње)

bebe m


Трка пионирки 300 м

 

1. Теодора Лазовић (Невесиње)

2. Јована Кржић (Требиње)

3. Инес Ивковић (Невесиње)

Miting 3ž

Бацање кугле (Ж)



1. Младена Петрушић (Соколац) - 12,03

2. Михаела Ковачевић (Невесиње)

3. Миранда Васињевић (Невесиње)

mia

Бацање кугле (М)

 

1. Бошко Ковачевић (Невесиње) - 14,48

2. Драган Ковачевић (Невесиње)

3. Данило Ковачевић (Невесиње)

kugla m

Трка пионира 300 м



1. Василије Ковач (Невесиње)

2. Владан Пиштигњат (Невесиње)

3. Владимир Стојановић (Невесиње)

Miting 3m


Трка пионирки 400 м

 

1.Ивона Росандић (Требиње)

2. Ана Росандић (Требиње)

3. Кристина Долина (Требиње)

miting 4 ž

 

 Трка пионира 400 м



1. Иван Гамбелић (Невесиње)

2. Марко Милошевић ( Невесиње)

3. Матеја Ристић (Невесиње)

gambelić

Бацање копља ( Ж)

 

1. Младена Петрушић (Соколац) - 29,04

2. Анђела Ковачевић (Соколац)

3. Нина Зуровац (Требиња)

žene koplje a


Бацање копља ( М)


1.Александар Лучић (Соколац) - 52,34

2. Радован Спремо (Невесиње) -

3. Никола Долина (Требиње)

koplje m

Трка пионирки 600 м



1. Андреа Добранић (Требиње)

2. Сандра Росандић (Требиње)

3. Катарина Ачкар (Нови Сад)

miting 5 ž a

Трка пионира 600 м

 

1. Дејан Антељ ( Невесиње)

2. Лука Терзић (Невесиње)

3. Растко Окука (Невесиње)

  rastko

Трка на 100 м (Ж)

 

1. Младена Петрушић (Соколац)

2. Зијада Шехић (Тузла)

3. Мубина Хасанбашић (Тузла)

miting 6 ž


Трка на 100 м (М)

 

1. Стефан Ћуковић ( И. Сарајево)

2. Урош Гутић (Невесиње)

3. Никола Долина (Требиње)

miting 6 m a


Трка на 800 м (Ж)



1. Алма Хрњић (Сарајево)

2. Мубина Хасанбашић (Тузла)

3. Зијада Шехић (Тузла)

žene 800

Трка на 800 м (М)

 

1. Стефан Ћуковић ( И. Сарајево)

2. Александар Далић (Тузла)

3. Урош Гутић (Невесиње)

800 m

 

 

ЈУ Центар за информисање и културу
Радио Невесиње

Kontakt info

Немањића бб,88280 Невесиње
Република Српска

Tel: 059 601 394, Fax: 059 601 455
E-mail: nevradio@teol.net

ID PDV

Матични број: 01805053
Рј. суда: RU-1-264-00
ИД број : 4401396050004

Žiro Računi

Рачун јавних прихода: 5520060001233609

Врста прихода: 722591

Буџетска организација:0069520