-->

РУКОМЕТАШИ ХЕРЦЕГОВИНЕ ПОБЈЕДОМ ЗАВРШИЛИ СЕЗОНУ У ПРВОЈ ЛИГИ РС

24 maj 2018

Рукометаши Херцеговине овогодишњу сезону у Првој лиги РС завршили су тријумфом у Брчком против Јединства. Након изједначеног првог полувремена невесињска екипа је у наставку заиграла много боље и забиљежила побједу 32:26. Пресудна је била серија од 6:0 средином другог полувремена, након чега домаћа екипа није могла да ухвати прикључак.

У редовима Херцеговине најефикаснији су били Драговић и Ковачевић са седам голова. Одличан је био млађани Манигода који се пет пута уписао у стријелце.

Пораз на домаћем паркету није био препрека Брчацима да покажу гостопримство. Након сусрета приређена је заједничка вечера уз пријатно дружење двије екипе. Управа невесињског клуба је захвалила на овом лијепом гесту и најавила да ће узвратити првом приликом.

Пошто још није комплетирано посљедње коло тренутно није познат коначан пласман Херцеговине, али ће то сигурно бити у средини табеле, што је и био план на почетку сезоне.