-->

ПРВА РУКОМЕТНА ЛИГА РС: ЛОКОМОТИВА ЛАКО СА ХЕРЦЕГОВИНОМ

15 april 2018

Рукометаши Херцеговине глатко су поражени од водеће Локомотиве резултатом 42:29. Невесињцима вечерас ништа није полазило за руком што је у комбинацији са снажним противником неминовно водило у пораз.

Домаћи су лоше отворили утакмицу и већ у десетом минуту на семафору је стајало 1:10. Одбрана Херцеговине готово да није постојала, а у нападу су промашивани зицери. Дефицит од 13 голова на полувремену наговјештавао је праву катастрофу невесињске екипе. Домаћи су у наставку, ипак, заиграли нешто боље, тако да се предност гостију није увећавала. Далеко је то било од нада невесињских рукометаша који су прижељкивали неизвјеснију утакмицу.

Herc Lok 2

У редовима Херцеговине најефикаснији су били Драговић и Шаренац са седам голова, док се код Локомотиве чак десет играча уписало у стријелце. Најубојитији су били Шаренац са девет и Дувњак са седам голова.

У наредном колу Херцеговина дочекује Котор Варош.