-->

ВЕЛЕЖ НА ПРОЉЕЋНОЈ ПРЕМИЈЕРИ У НЕВЕСИЊУ РЕМИЗИРАО СА ГУБЕРОМ

04 april 2018

У 19. колу Друге лиге РС – исток фудбалери Вележа одиграли су неријешено 1:1 са Губером из Сребренице.

На прољећној премијери пред домаћим навијачима Вележ је био бољи ривал, али није успио да забиљежи побједу. Голови су пали у почетној фази утакмице након голманских грешака. Невесињци су најбољи период игре имали почетком другог полувремена када нису искористили неколико изгледних прилика. Вележ је најопаснији био из прекида, док су гости имали солидну игру на средини терена. Сусрет је протекао у коректној атмосфери уз добро суђење.

Тренер Мијат Мишељић био је задовољан залагањем играча и освојеним бодом. Сматра да је претходна утакмица из Рогатице оставила трага на играчима, али се нада да ће се у екипу врло брзо вратити побједнички дух. Вележ данас није био комплетан, но већ за гостовање код Илићке Мишељић ће на располагању имати већи фонд играча.

Vel Gub 3

ВЕЛЕЖ – ГУБЕР      1:1 (1:1)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 200. Судија: Жељко Текић (Зворник). Жути картони: Топаловић (Вележ), Богичевић (Губер). Стријелци: 1:0 Грујичић у 7, 1:1 Ђурић у 19. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Петковић, Вучетић, Шаренац, Продановић, Радовић, Милидраг, Топаловић, Грујичић, Грубачић, Бакоч.

ГУБЕР: Богичевић, Цибралић, Борић, Јефтић, Авдић, Ћирковић, Мерџић, Смајловић, Ђурић, Јањић, Јашаревић.