-->

ВЕЛЕЖ СИЛАН У БРЧКОМ

04 novembar 2017

Фудбалери Вележа враћају се са цијелим плијеном из Брчког. У 13. колу Друге лиге РС савладали су данас Јединство резултатом 3:1 и учврстили се у средини табеле.

Као и са Дрином у претходном колу Невесињци су посао завршили већ у првом полувремену. Нападачком игром од првог минута изненадили су домаћине. Након лијепих акција Братић је у свом стилу пронашао пут до мреже ривала. На почетку другог полувремена Продановић је и трећи пут затресао мрежу Брчака.

Домаћи су до краја успјели само да постигну почасни гол. Вележ је данас изгледао као прави колектив. И управа се потрудила за адекватну припрему утакмице пошто је обезбиједила преноћиште, тако да су играчи имали времена и за одмор.

Вележ је потврдио добру форму пред важне утакмице са Фамосом у првенству и Радником у четвртфиналу Купа РС.