-->

ДВИЈЕ БРАВУРЕ БРАТИЋА ЗА СТАРТНУ ПОБЈЕДУ КМФ „НЕВЕСИЊЕ“

30 septembar 2017

Клуб малог фудбала “Невесиње“ успјешно је отворио нову сезону у Премијер лиги БиХ. Невесињци су вечерас у 1. колу у Спортској дворани „Невесињка“ савладали Бановиће са 2:0, а пресудиле су двије бравуре Милоша Братића.

KMF 2

Прво полувријеме завршено је без голова, иако је било прилика на обје стране. Домаћи су били офанзивнији, а гости су се углавном ослањали на контранападе. Тренер Буховац је ротирао велики број играча, али је голман Варешевић сачувао мрежу. И на другој страни, Ромовић је одлично реаговао на покушаје гостију.

Почетком другог полувремена Братић је ефектним ударцем откључао мрежу Бановића, а мало касније још једним лијепим потезом поставио је коначан резултат. Гости до краја нису озбиљније угрозили Ромовића.

КМФ „Невесиње“ је остварио стартну побједу која много значи свакој екипи за наставак сезоне.У наредном колу Невесињци гостују Леотару, а након тога угостиће Жељезничар.

KMF 3

НЕВЕСИЊЕ – БАНОВИЋИ 2:0 (0:0)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 200. Судије: Маричко, Мацић (Мостар). Стријелци: 1:0 Братић у 35, 2:0 Братић у 31. минуту.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Миличевић, Вучетић, Трутина, Глоговац, Зечевић, Јамина, М.Продановић, Гутић, Г. Продановић, Драшковић, Братић.

БАНОВИЋИ: Варешевић, Мујарић, Чамрковић, Дедић, Мујић, Смајловић, Ковачевић, Икановић, Соколар, Хидић.