-->

И СУТЈЕСКА ОДНИЈЕЛА БОДОВЕ ИЗ НЕВЕСИЊА

12 oktobar 2024

Фудбалери Вележа још једном су разочарали своје навијаче. У 11. колу Прве лиге РС поражени су данас на Градском стадиону од Сутјеске резултатом 1:0 и остали заковани на зачељу табеле.

У првом полувремену Вележ је имао двије полуприлике, али се мрежа није затресла. Наставак је донио бољу игру гостију. Гол вриједан три бода постигао је Арсеновић   у 60. минуту. Након тога Невесињци су извршили одређени притисак, али је Сутјеска имала зрелије шансе.

У наредном колу Вележ гостује Борцу.

fudbal 1

ВЕЛЕЖ – СУТЈЕСКА  0:1 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 200. Судија: Марко Таборин (Зворник). Стријелац: 0:1 Арсенић у 60. минуту.

ВЕЛЕЖ: Вукановић, Ботић (Јелић), Абаза, Секуловић (Јокановић), Оједа, Реповић, Драшковић, Јукло (Петковић), Самарџић, Авоно, Седорф.

СУТЈЕСКА: Дабић, Ђорђевић, Уцхида, Гаговић (Поповић), Д. Мојовић, Секулић (Н. Мојовић), Михајловић, Ђорђевић, Арсеновић, Миловић, Благојевић.