-->

КМФ "НЕВЕСИЊЕ" УБЈЕДЉИВ ПРОТИВ ЈАХОРИНЕ

29 novembar 2020

КМФ "Невесиње" синоћ је имао успјешну овосезонску премијеру у Невесињу. У 2. колу Прве лиге РС – Исток Невесињци су убједљиво поразили Јахорину резултатом 5:1. И поред сталне иницијативе домаћинима је требало доста труда да откључају одбрану екипе са Пала. У финишу првог полувремена Пудар успијева да се упише у стријелце, а почетком другог дијела разиграни Невесињци су за само три минута стигли до убједљивог вођства 4:0.

У преосталом дијелу сусрета ривали су постигли још по један погодак.

У наредном колу КМФ "Невесиње" гостује Гласинцу у Сокоцу.

НЕВЕСИЊЕ – ЈАХОРИНА 5:1(1:0)

Спортска дворана "Невесињка". Судије: Ранко Вулић, Душан Берак (Требиње). Стријелци: 1:0 Пудар у 20, 2:0 Миличевић у 25, 3:0 Ковачевић у 26, 4:0 Драшковић у 27, 4:1 Кошарац у 32, 5:1 Драшковић у 35. минуту. Жути картон: Ђукић (Јахорина).

НЕВЕСИЊЕ:Ромовић, Продановић, Миичевић, Вучетић, Радовановић, Сикимић, Пудар, Кљакић, Ковачевић, Вуковић, Иванишевић, Шаренац, Драшковић.

ЈАХОРИНА:Мијовић, Кнежевић, Козић, Милетић, Кошарац, Брчкало, Тешановић, Трво, Елек, Симић, Церонина, Лазић, Ђукић.