-->

БОРБЕНИ ВЕЛЕЖ ОСВОЈИО БОД У БРЧКОМ, ЗУРОВАЦ ОДБРАНИО ДВА ПЕНАЛА

18 oktobar 2020

Чврсти и борбени Вележ данас је у Брчком освојио бод, а био је близу и читавог плијена. Сусрет је обиљежио голман Зуровац са два одбрањена једанаестерца.

Стријелац за Вележ опет је био Продановић који је у 40. минуту практично из мртвог угла матирао голмана Брчака. Невесињски састав је добро затварао све прилазе голу све до 70. минута када је судија Митровић олако показао на бијелу тачку. Зуровац је зауставио ударац Бојића, па потом и покушај нападача Илићке да главом пласира одбитак, али судије одлучују да се понови пенал. У новом покушају Брчаци поравнавају резултат.

Три минута прије краја судија свира још један пенал за домаће. Очи у очи опет су Зуровац и Бојић, а капитен Вележа остао је несавладан, па се Невесињци кући враћају са освојеним бодом.

Прије још једног првенственог гостовања у Дворовима код Пролетера, Вележ ће у сриједу на Градском стадиону против Клиса тражити пролаз у четвртфинале Купа БиХ.

IMG 9788

ИЛИЋКА – ВЕЛЕЖ 1:1 (0:1)

Градски стадион у Брчком. Судија: Бојан Митровић (Бијељина). Стријелци: 0:1 Продановић у 40, 1:1 Бојић у 70. минуту.

ИЛИЋКА: Мићановић, Бојић, Каблиновић, Бабуновић (Зимоњић), Трипић (Дупор), Павловић, Арсић, Крсмановић, Арсенић, Крстић, Николић (Грубешић).

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Пантић, Ковачевић, Вучетић, Петковић, Продановић, Појужина, Сикимић, Шаренац, Грујичић, Радојичић.