-->

ПОРАЗ РУКОМЕТАША ХЕРЦЕГОВИНЕ У ПРИЈЕДОРУ

17 oktobar 2020

У 3. колу Прве лиге РС рукометаши Херцеговине поражени су данас на гостовању у Приједору резултатом 32:29. Невесињци су фуриозно ушли у утакмицу, повели са 5:0, али су већ до краја полувремена дозволили ривалу да консолидује своје редове.

У наставку је неизвјесност владала све до пет минута прије краја, када су домаћи рукометаши дефинитивно потврдили тријумф.

Најефикаснији играч утакмице био је Дугајлић са 12 голова. У редовима Херцеговине најбољи стријелац данас је био Ивановић са 7 голова.

У наредном колу Херцеговина дочекује Козару.

Her Pri 2

ПРИЈЕДОР – ХЕРЦЕГОВИНА 32:29 (17:16)

Спортска дворана „Младост“ у Приједору. Судије: Јован Бабић, Борислав Богданић (Бањалука).

Искључења: Приједор - 8 мин, Херцеговина – 10 мин. Седмерци: Приједор 7(6), Херцеговина 4(3).

ПРИЈЕДОР: Бабић, Станковић, Ковачевић, Тубин, Мариновић (7), Дугајлић (12), Вокић, Ђоројевић (1), Радаковић (3), Шкарић, Благојевић (5), Топић, Станић (3), Балабан (1), Балтић, Лугоња.

ХЕРЦЕГОВИНА: Стојановић, Шаренац (3), Зуровац, Драговић (5), Бабић, Ивановић (7), Вучинић, В. Ковач (2), Чабрило (6), Буха (3), Лакета, Д. Ковач (3).