-->

МЕМОРИЈАЛ „МИШО ТАМИНЏИЈА“: БИЛЕЋАНИ СА ПЈЕСМОМ ОТИШЛИ ИЗ НЕВЕСИЊА

16 decembar 2019

Меморијални турнир Мишо Таминџија вечерас је протекао без утакмица сениора пошто се двије мостарске екипе нису појавиле у Спортској дворани „Невесињка“ у заказаном термину. Организациони одбор турнира је бодове уписао саставима Рад грађевинар ТБ и ТР Додра, док су екипе из Мостара дисквалификоване. Уз извињење посјетиоцима што су били ускраћени да до краја испрате најављени спортски програм Организациони одбор је одлучио да  се не наплаћују улазнице за утакмице сениора и ветерана у петак, 20. децембра.

Tr Dodra

Омадинци су борбеним и занимљивим утакмицама ипак задовољили љубитеље малог фудбала. У сусрету јуниора Кладионица Вилијамс је већ у првом полувремену стекла велику предност над Херцеговачком пивоваром. Мостарци су покушали високим пресингом у другом полувремену, али су Билећани зналачки сачували вођство. Пионирски састави Алексић комерц и ТР Килавци одиграли су утакмицу са пуно темпа. И поред тога што је већи дио сусрета протекао у равноправној борби Билећани су са три гола у финишу забиљежили убједљив тријумф.

Утакмицу пјетлића одлучио је један погодак, а радовао се састав МДМ.

На турниру слиједе три дана паузе. Наставак је најављен за петак, 20. децембра.

РЕЗУЛТАТИ- пјетлићи: М Д М - Делије  1:0 (Мањак), пионири: Алексић комерц - ТР Килавци 5:2, јуниори: Херцеговачка пивара - WWIN Билећа 1:4 (Муселимовић – Арсић, Бркић, Шетка 2), сениори: Рад грађевинар ТБ - Мостар  3:0 (п.ф.), Мостарске кише - ТР Додра 0:3 (п.ф.).

Herc pivovara

АЛЕКСИЋ КОМЕРЦ – ТР КИЛАВЦИ 5:2 (2:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 300. Судије: Скочајић, Шмркић. Стријелци: 0:1 Ботић, 1:1 Милошевић, 2:1 Пухало, 2:2 Кулаш, 3:2 Пухало, 4:2 Милошевић, 5:2 Кешељевић.

АЛЕКСИЋ комерц: Денда, Милошевић, Пухало, Вујовић, Радовић, Вучковић, Кешељевић.

ТР Килавци: Јамина, Ратковић, Гамбелић, Ботић, Вукосав, Кашиковић, Кулаш, Зечевић.