-->

ВЕЛЕЖ ПОБЈЕДОМ ОТВОРИО НОВУ СЕЗОНУ

12 avgust 2019

Фудбалери Вележа глатко су поразили Гласинац са 2:0 на старту нове сезоне у Другој лиги РС – исток. Невесињци су посао завршили већ у првом полувремену головима Петковића. Најбољи Вележов стријелац из протекле сезоне са два лијепа поготка најавио је да ће и ове године бити опасност за противничке голмане. Невесињци су имали још прилика и солидну пас игру.

У 2. колу Вележ ће гостовати Романији на Палама.

ВЕЛЕЖ – ГЛАСИНАЦ 2:0 (2:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 50. Судија: Никола Тешановић (И. Сарајево), Помоћници: Марко Домазет (И. Сарајево), Драгослав Пљеваљчић (Рогатица). Стријелац: Петковић у 5. и 45. минуту.

Жути картони: Драшковић (Вележ), Лиздек, Тодоровић (Гласинац).

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ковачевић, Вучетић, Петковић. Г. Шиљеговић, Продановић, Драшковић (Радојичић), Радовић, Милидраг, Перишић (Пантић), Грубачић.

ГЛАСИНАЦ: Крунић, Дупљанин, Пајевић, Лукић, Крешталица, Деурић, Лиздек, Тодоровић, Симић, Пејановић.