У оквиру Невесињске олимпијаде, на Градском стадиону одржан је Атлетски митинг „Алекса Ковачевић“. Око 250 такмичара надметало се у 16 дисциплина, а они најбољи освојили су медаље, дипломе и вриједне новчане награде.
Највише интересовања било је за беби маратон и трке пионира. Са двије златне и једном бронзаном медаљом Младена Петрушић, чланица АК „Гласинац“ из Сокоца, најуспјешнија је учесница Атлетског митинга. Три медаље освојио је Никола Долина из Требиња.
Беби маратон (Ж) – дјеца предшколског узраста
- Наталија Сулавер – Љубиње
- Олга Мучибабић – Невесиње
- Анђела Окука – Невесиње
Беби маратон (М) – дјеца предшколског узраста
- Душко Руњевац – Требиње
- Ђорђе Човило – Невесиње
- Вуковић Андрија – Невесиње
Трка пионирки на 300 м – 2009. годиште и млађе
- Сара Манојловић – Требиње
- Лана Терзић – Невесиње
- Срна Данојлић – Требиње
Трка пионира на 300 м - 2009. годиште и млађи
- Василије Ковач – Невесиње
- Милош Савић – Невесиње
- Филип Радовановић – Требиње
Трка пионирки на 400 м – 2007. годиште и млађе
- Тамара Радојчић – Нови Сад
- Кристина Долина – Требиње
- Теодора Лазовић – Невесиње
Пионири на 400 м – 2007. годиште и млађи
- Алекса Дабарчић – Невесиње
- Василије Ковач – Невесиње
- Данило Телебак - Невесиње
Трка пионирки на 600 м – 2004. годиште и млађе
- Кристијана Кушић – Требиње
- Андреа Добранић – Требиње
- Кристина Долина – Требиње
Трка пионира на 600 м – 2004. годиште и млађи
- Саша Ђурасовић – Невесиње
- Марко Граховац – Невесиње
- Иван Гамбелић – Невесиње
Трка на 100 м (Ж)
- Младена Петрушић – Соколац
- Драгана Зубац – Невесиње
- Кристијана Кушић –Требиње
Трка на 100 м (М)
- Стефан Ћуковић – Источно Сарајево
- Михајло Мемедовић – Соколац
- Никола Долина – Требиње
Трка на 800 м (Ж)
- Алма Хрњић – Нови Град Сарајево
- Емина Бегић – Нови Град Сарајево
- Јелена Ковачевић – Невесиње
Трка на 800 м (М)
- Стефан Ћуковић – Источно Сарајево
- Урош Гутић – Невесиње
- Никола Долина - Требиње
Бацање кугле (Ж)
- Младена Петрушић („Гласинац“ Соколац)
- Драгана Зубац („Српски соко“ Невесиње)
- Михаела Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)
Бацање кугле (М)
- Бошко Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)
- Данило Ковачевић („Српски соко“ Невесиње)
- Александар Лучић („Гласинац“ Соколац)
Бацање копља (Ж)
- Емилија Кушић („Леотар“ Требиње)
- Нина Зуровац („Леотар“ Требиње)
- Младена Петрушић („Гласинац“ Соколац)
Бацање копља (М)
- Александар Лучић („Гласинац“ Соколац)
- Никола Долина („Леотар“ Требиње)
- Михајло Мемедовић („Гласинац“ Соколац)