-->

ПОДВИГ ВЕЛЕЖОВИХ КАДЕТА ЗА ПРВУ ОМЛАДИНСКУ ТИТУЛУ ПРВАКА СРПСКЕ

08 jun 2019

Кадетска селекција Вележа данас је направила прави подвиг и заслужила титулу првака Републике Српске. Након пораза у првој утакмици у Рогатици 0:2 невесињски младићи су данас оставили срце на Градском стадиону и ривала убједљиво поразили 4:0.

Већ послије првог гола Ивезића у 22. минуту Вележ је наговијестио да може надокнадити дефицит из прве утакмице. Растрчани Невесињци су до краја полувремена преко Сикимића побрисали минус, а у другом полувремену су наставили дивовску борбу. Већ у 52. минуту Радојичић доноси ново славље, а тачку на ову утакмицу ставио је Реповић бијегом преко пола терена.

Данашње издање Вележових младића биће уписано у најљепше странице времеплова невесињског клуба. Не само због првог наслова првака РС за неку омладинску селекцију , него и због правог спортског приступа и вјере у тријумф.

Velez kade 2

ВЕЛЕЖ – МЛАДОСТ 4:0 (2:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 100. Судија: Жељко Росандић (Требиње). Стријелци: 1:0 Ивезић, 2:0 Сикимић, 3:0 Радојичић, 4:0 Реповић.

ВЕЛЕЖ: Појужина, Калем, Вукосав (Граховац), Шаренац, Вујичић, Сикимић, Реповић, Ивезић (Андријашевић), Радојичић (Торовић), Мркајић, Иванишевић.

МЛАДОСТ: Којић, Павловић, Дан. Карлић, Шалић, Шаренац, Дувњак, Маријановић, Дар. Карлић, Богдановић (Ђурић), Поповић, Обрадовић.