-->

ВЕЛЕЖ НОВУ СЕЗОНУ ПОЧЕО ДОБРИМ ИЗДАЊЕМ У РОГАТИЦИ

13 avgust 2018

Фудбалери Вележа одиграли су 2:2 у Рогатици на старту нове сезоне у Другој лиги РС – исток. Изабраници Мијата Мишељића су мушки одиграли утакмицу на увијек неогодном гостовању код Младости и освојили зацртани бод.

Невесињци су прво полувијеме ријешили у своју корист, али су домаћини већ у уводним минутама наставка поравнали резултат.

Премијеру у Невесињу Вележ ће имати наредне недјеље када на Градски стадион стиже Фамос.

Rogatica 1

МЛАДОСТ – ВЕЛЕЖ 2:2 (1:2)

Стадион „Девети јануар“ у Рогатици. Гледалаца: 100. Судија: Горан Лакић (Брчко). Стријелци: 1:0 Нерић у 2, 1:1 Продановић у 44, 1:2 Милановић у 44, 2:2 Тошовић у 49 минуту.

МЛАДОСТ : Каришик, Ј. Рајак , М. Рајак , Божовић , Росић , Ујић ( Ристановић ), Михајловић, Нерић, Тошовић , Д. Обрадовић (Шаренац), Миличевић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац , Вучетић, Петковић , Милановић, Продановић, Вуковић (Шаренац), Радуловић 6, Мркајић (Бакоч ), Радовић, Милидраг, Реповић.